מגע אינטימי על ידי רופא

בדיקת רופא נשים

כל אישה שמעוניינת שהטעם המיני שלה יהיה רק ביחס לבעלה, צריכה זהירות רבה מגברים, נשים אינן מודעות ליצר הגברי, ולפעמים מתברר שנשים הכי פרוצות אינן יודעות דבר וחצי דבר ביצרי הגבר המצוי, הסיבה לכך היא שיצר האישה הוא ליחס מרומם מהסביבה, ומגע בסגנון מאוד מסוים בגופה, מעורר אותה מינית.

היא אינה מודעת למשמעות הזו על הפעילות המינית מבחינתה, כמו"כ אינה יודעת שאצל האיש היצר הוא התעסקות עם אישה בראיה שיחה מגע, והגברים מבצעים זאת על נשים הנמצאות סביבם בלי שהן ירגישו זאת בסגנונות שונים באופן שכלפי חוץ זה נראה הומניות, אכפתיות, ואפי' טוב לב.

ומדוע הן בכל זאת מעדיפות לא לדעת מכך? כי זה נחמד לקבל זאת גם אם מדובר בעסק מיני פנימי מצד הגבר, ההתעלמות מכך מקובלת חברתית, ומענגת את האישה, שבכך מקבלת צומי, ובהרבה מקרים יש תחרות נשים על ליבו של הגבר השוהה לידן במקומות עבודה וכדו', אין כוונתן למעשה כלשהו ח"ו.. בס"ה על ליבו… הם מתחרות ביניהן מי יותר מקובלת עליו, אולי זה הבוס וכדו', זה מצוי גם אצל נשים חרדיות נאיביות שבד"כ גם סנוביות, שבעליהן "צדיק". מדוע? כנ"ל! [ישנן נשים נשואות שקשה להן לוותר על התחביב הזה להיות ה"אישה" בסביבת הגבר שמקבלת ממנו את היחס הנעים לה, למרות שמבחינת הגבר הזר  מדובר בעיסוק מיני לכל דבר, מאחר שהורגלו בכך ברווקותן, ואז כשמתחתנות מרגישות בכלא מהעולם ואיבוד תענוג חופש החיכוך עם גברים].

מנין לנו שהרופא אינו מביט גם להנאתו "על הדרך", הוא מעביר מאה ביום? הוא נהנה מכל אחת. מנין לנו שהוא לא מבצע מגע נוסף מעבר לצריך, לשם הנאתו, וכי אנו יודעים מה הוא צריך ליגוע ומה לא..,? מנין לנו שכל צורך הבדיקה הוא נצרך בכלל למה אנו רופאים? מבחינתנו הכל קדוש..

רופא מסוים ידוע שמשפט הפתיחה שלו עוד לפני העברת הכרטיס תתפשטי מאחורי הוילון אני בודק, מדוע להתפשט? מדוע כל הגוף? מדוע לגעת? מדוע לראות? הרופא כנראה יודע מה הוא עושה.. -כך תאמר האישה, והאישה מרגישה נעים שמישהו מטפל לה בגוף ובודק אותה…, אין לה שום סיבה להימנע מכך, היא בכלל לא יודעת מה עובר לו בראש בזמן זה!

ישנה תחושה לנשים שמכיון שאינן יודעות על נסתרות הפוריות ודרכי המין שלהם שנסתרות מהם, וגם צריכות הסבר לכאבים ותמיהות בגופן הרי שמי שרופא הוא האיש שכנראה יצר את הגוף שלי ולו מותר הכל, הגוף שלי גלוי רק לו הוא מבין בו ולא אני, ואפי' בעלי אינו רשאי לגעת בגופי בחופשיות רק הרופא ההוא, מסוף הרחוב, שכל הנשים החברות שלי מגלות לו את גופן, בחופשיות המרבית, אז כנראה שאני צריכה לתת לו את החופשיות המרבית לעשות כרצונו, בכך ארגיש בטוחה הוא יעשה בי כרצונו וזה הכי נכון שאחשף אליו באופן חופשי ומלא שייתן לי את תחושת הביטחון שחשובה לי מאוד על גופי.

וזו מחשבה שגם נשים חרדיות צדקניות מרגישות טוב עם זה ואפי' גברים רבים ממליצים על רופא מסוים ומרגישים בטוח שהאישה פונה אליו ישירות, כאילו הוא הבעל השני שלה.

גם אם לא קרה איסור הלכתי, מה עם ליבה של האישה על הרופא?? מה עם ליבו של הרופא על האישה הז? את\ה מרגיש בנוח שהרופא הזה יחשוב עלייך\עליה באופן אישי בתור "מרגשת מינית" בחדר הרופא או בחייו הפרטיים? מנין לך שאשתך נקיה ממחשבות עליו בחדר המיטות?, או מחשבותיו עליה בחדר המיטות?

מה מקום יש למחשבה שהרופא קיבל תואר וכי הוא מורכב ביולוגית אחרת? מה יעזור כמות הנשים שעוברות תחתיו? וכי הוא לא מבצע סינון מיוחדות לליבו?? גם אדם שומר מצוות השוקד על תורה אינו ניצול מכך כל שכן אדם הנמצא בחולין ובקרבי הנשים שעה שעה האם הוא מוגן מכך?

מגע מיוחד:

מחקרים מראים שכמעט כל הנשים מעוניינות להשתיק כל הסתבכות מינית שקורה להן בזמן ההתרחשות, וביחס לעבר תלוי בסוג המודעות והתעוזה שיש לה להתלונן, הרוב מטבען מעדיפות להתעלם ולהדחיק את האירוע המיני.

מחקרים מראים שאישה הנמצאת בסביבת גבר ביחידות מרגישה כנועה אליו עוד טרם נוצר יחסיות של מילה ביניהם אפי' במעבר של רגע במעלית, הרגשה זו מאפשרת עליונות התנהגותית על האישה מולו, דבר שיכול לסבך אותה מינית. [כתוצאה מזה גם חוקק חוק שכל עסק מיני בהסכמה של עובד ומעביד, רופא, איש גבוה מעליה באופן היררכי, מהוה אונס]

לנשים אין כלים למנוע את העסק המיני איתם מחמת חולשת גופם, ומחמת רגשות אשמה מול הבעל שמעדיפות לא ליידע, לנשים אין יכולת נפשית להתמודד עם מריבות, ומעדיפות לוותר על גופן בגבול האפשרי מאשר להתמודד עם גבר שהוא רופא שהיא אתו לבד וכנועה לו, ובמקביל עם בעלה שהוא ינזוף בה, הדבר הנוח מבחינתה לאפשר לזה לקרות ולפרש זאת כדבר סביר ולא בעייתי.

הרופא יכול לגעת בגוף האישה בצורה שהוא יבחר, האישה לא תבחין שמדובר במגע מיני, היא רק תזכור תמיד שהרופא ההוא טוב ומיוחד במינו, את החוויה הכללית היא לא תדע לפרש, גם אם מדובר במגע מופרז היא תעדיף ליחס זאת למגע רגיל על מנת לא לעורר הסתבכות מול בעלה ומול הרופא, הדבר שהיא הכי יכולה לעשות זה לבכות או לסלוד בתנועות גופה אך לא לבצע צעקה או דחיית ידו של הרופא בכח מולו. ובטח לא במצב שעדיין ניתן לפרשנות אם הוא רפואי או מיני, בזמן ששניהם יודעים את הכוונה והיא תשמור זאת בליבה.

נגיעה באיבר המין: רופא נשים אינו בודק ביד או בבטן, עיקר בדיקותיו הן בנרתיק עצמו שכולו מלא מערכות גירוי מיניות, הנגיעה בפרטי המין מוכרחת, לא ניתן לומר שהאישה לא חשה מגע מיני כלל,  היא חשה מגע מיני לכל דבר ועניין עם היתר שכלי שזה נצרך ומתבקש, ואפילו בעלי כאן מאחורי הוילון.. מסכים לי שהרופא יגע לי בנרתיק, ובס"ה זה בסדר.. ובדיוק כשם שאישה תיגע לגבר באברו לצורך בדיקה לא ניתן לומר שזה בגבול הרפואי גרידא.

ואמנם חז"ל אמרו אין הרגשה בנשים ואילו יד באנשים תיקצץ, היינו באישה שבודקת עצמה, ואיש שבודק עצמו, אך אישה שנבדקת על ידי אחר מבצעת תחושה מודעת למגע הזר, וכשיש תחושה מודעת בנרתיק מתעורר הגירוי המיני הנשי.

סיפורים מכלי ראשון:

למרות אינספור סיפורים בתקשורת על אנשים מפורסמים שהתעסקו בנשים כאוות ליבם, נצרף כאן עובדות רלוונטיות ששמעתי מכלי ראשון:

חייל סיפר לי על רופא של המחנה שהיה בחדר הסמוך לו, בוקר אחד פתח העיתון וגילה אותו כחשוד במעשים מגונים בבנות המחנה, הלך לדפוק בחדרו וגילה שנלקח למעצר, ואמר לי: כל כך היה נראה איש מבוגר ואחראי וטוב, האדם הכי הגון שתוכל לומר בסביבה. אך המציאות הראתה אחרת. כמו בכל המקרים גם כאן האיש הכי "רציני" הוכח ככזה.

בחור שהתחתן זה עתה גילה למדריך על בעיות זוגיות, לאחר בירור התגלה שהבחורה היתה נגועה מינית עם רופא הנשים בשכונה, היא הגיעה אליו בתחילה עם הוריה ואח"כ לבד. וכך הוא מישש לה והתגרו זמ"ז מינית, לאחר בירור עם רופאים התברר שלרפא אותה זקוקים לשנים רבות של טיפולים רפואיים ופסיכולוגיים ואולי יהיה שיפור, כמובן שהוא החליט להתגרש.

אישה שביקרה אצל רופא נשים הרגישה שהמגע שלו גולש מצרכי הבדיקה, והחליטה שצריך להעיר לו, הלה הודיע לה שיש לה משהו חמור שמצריך אותה להתפשט גם למעלה ולגמרי והוא יצטרך לבדוק את עורה סביב, לאחר הבדיקה הודיע שהכל בסדר, לעולם לא ידעה אם היה נכון לעשות כך עד שהתברר אצל האחות המקומית שמקרה נוסף אירע עם אישה אצלו ואומת אצל רופא נשים אחר שזה בגבול המיותר, הרופא נשאר לעבוד ולא ידוע עד היום מעשיו וכוונותיו ואין תיעוד והוכחות על כך ועל פליליות בדבר.

מטפל טבעי, פגע בכעשרה נשים נשואות, ולא חדל מכך גם לאחר התראות, באחד הפעמים הודה למערך הבודק את העובדות שאינו יכול להפסיק וכי אם יפסיק מלהתעסק עמהן ימות.

מכיון שרבים המקרים וכל אישה יודעת מסביבתה על אירועים אלו כדבר שבשגרה נוכל להסתפק בכך ולהיות ערניים.